EST | ENG | FIN | RUS

Meie lihaletid

Saaremaa Lihatööstusel on praeguseks Eestis 22 värske liha müügiletti, mis paiknevad erinevates kaubanduskeskustes üle kauni kodumaa. Saaremaa lihalettides on pidevalt saadaval kodumaine värse sea-, veise-, lamba-, linnu-, küüliku- ja vutiliha. Lisaks on kõigis meie müügikohtades saadaval maitsvad grillitud liha- ja kanatooted. Hooajaliselt pakume ka erinevaid ulukilihast tooteid. Igapäevaselt lihaletis müügil olev sortiment koosneb enam kui sajast tootest.

Kohapeal on võimalus lasta meie lihameistril valmistada hakkliha oma valitud meelepärasest lihatükist, või tellida jõuluks pool siga. Tõeliseks gurmaani maiuspalaks on kujunenud meie lihalettides müüdavad Saare lihaveise värsked lihapalad.

Eraldi võib välja tuua Nõmme turul paikneva Saaremaa Lihapoe, kus on igapäevaselt saadaval lisaks kvaliteetsele värskele lihale ka enamik sinki, vorsti ja kõike muud maitsvat, mis on Saaremaa LT sortimendis.
Saaremaa Lihatööstuse lihaletid leiad kaardilt. Kasuta nooleklahve kaardil liikumiseks ja + – märke kaardi suurendamiseks.

Vaata lihalettide kaarti suuremalt kaardilt.

Tellimislaud telefon: 45 24 201, 45 24 202, faks: 45 24 209, e-post: tellimus@slt.ee
© 2011 OÜ Saaremaa Lihatööstus | Pikk 81, Kuressaare 93815. Kõik õigused kaitstud / All rights reserved.