EST | ENG | FIN | RUS

Saare kangeim ettevõte on Saaremaa lihatööstus

Saaremaa arenduskeskus ja ettevõtjate liit tunnustasid eile SaareMaaPäevade raames kohaliku ettevõtlusvaldkonna tegijaid. Välja kuulutati terve hulk tiitleid, neist ihaldusväärseima pälvis Saaremaa lihatööstus.

See n-ö kõige ihaldatum tiitel, millega tunnustatakse tublit ja stabiilset tegijat maakonna ettevõtlusmaastikul – Saare kange –, otsustati anda AS-ile Saaremaa Lihatööstus.

Saaremaa arenduskeskuse (SAK) juhataja Piret Piheli sõnul kogub saaremaine lihakraam aina enam kuulsust. “Üks aus saarlane teeb oma kiviaia kivist, rookatuse roost ja hakkliha ikkagi lihast,” kasutas Pihel lihatööstuse kirjeldamisel ettevõtte oma värskeimas reklaamis öeldavaid sõnu.

Piheli sõnutsi on Saaremaa lihatööstusest saanud üks maakonna juhtivaid ettevõtteid, mis töötleb igas kuus ligi 400 veist ja 3000 siga. Ühes kuus turundatakse ligi 500 tonni toodangut.

“Eesti mehed teavad, et kange on alati olnud kõige parem,” võttis kõnealuse auhinna üleandmise omalt poolt kokku Saaremaa ettevõtjate liidu (SEL) esindaja Villu Vatsfeld.

Allikas: Saarte Hääl 13.09.2013

Tellimislaua telefon: 45 24 201, 45 24 202, faks: 45 24 209, e-post: tellimus@slt.ee
© 2011 OÜ Saaremaa Lihatööstus | Pikk 81, Kuressaare 93815. Kõik õigused kaitstud / All rights reserved.