Parooli taastamine

Teie e-posti aadressile saadeti juhised parooli taastamiseks.

Saada
Tagasi

Meie lihaletid

Saaremaa Lihatööstusel on praeguseks Eestis üle 20 värske liha müügiletti, mis paiknevad erinevates kaubanduskeskustes üle kauni kodumaa. Saaremaa lihalettides on saadaval kodumaine värske sea-, veise-, lamba-, linnu-, küüliku- ja vutiliha. Lisaks on kõigis meie müügikohtades saadaval maitsvad grillitud liha- ja kanatooted. Hooajaliselt pakume ka erinevaid ulukilihast tooteid. Igapäevaselt lihaletis müügil olev sortiment koosneb enam kui sajast tootest - üks parem kui teine!
 

Kohapeal on võimalus lasta meie lihameistril valmistada hakkliha oma valitud meelepärasest lihatükist, või tellida jõuluks pool siga. Tõeliseks gurmaani maiuspalaks on kujunenud meie lihalettides müüdavad Saare lihaveise värsked lihapalad.
 

Eraldi võib välja tuua Nõmme turul paikneva Saaremaa Lihatööstuse Lihapoe, kus on igapäevaselt saadaval kvaliteetne jahutatud liha ning ka enamik singi, vorsti ja kõik muud maitsvad tooted Saaremaa Lihatööstuse sortimendist. Kes Kuressaarde satub, siis tasub läbi astuda meie Pika tänava poest aadressil Pikk tn 81.

Saaremaa Lihatööstuse lihaletid leiad kaardilt. Kasuta nooleklahve kaardil liikumiseks ja + – märke kaardi suurendamiseks.

 

 

Meie lihaletid

Keila

Keila Rõõmu Kaubamaja lihalett

Pood avatud E-P 09:00-22:00 Haapsalu maantee 57b, Keila

Tallinn

Nõmme turu lihapood

Lihapood avatud E - L 09:00 - 18:00, P 09:00 - 17:00

Turuplats 8 / Piiri tn 6, Tallinn (Nõmme turg)

Kuressaare

Pika tänava pood

Pood on avatud E-R 10:00-18:00, L 10:00-14:00, P suletud

Pikk tn 81, Kuressaare 93815